Czech Trade International s.r.o. - Ve světě jako doma
CzechTrade International - CzechTrade International Česky
informace o společnosti - tiskové informace - volná místa - reklama - kontaktní informace - zásady ochrany osobních údajů

REKLAMA

Níže naleznete informačně popsané jednotlivé reklamní formáty, které lze realizovat v síti mezinárodních databázových portálů CzechTrade International.

V mezinárodním proexportním katalogu lze prezentovat produkty a služby Českých firem.

Prezentace v katalogu je možná formou balíčků produktových zápisů, bannerové reklamy, popřípadě přednostních výpisů v kategoriích katalogu.

Produktový zápis

V produktovém zápisu máte možnost detailně popsat Váš produkt ( službu ), který máte zájem prezentovat nejen českým, ale i zahraničním potencionálním zákazníkům.
Samozřejmostí je devět jazykových mutací zápisu, podrobné informace o produktu, umístění jedné hlavní plus čtyř doprovodných fotografií, atd… Součástí produktové prezentace je i vizitka firmy, kde můžete podrobně informovat o své firmě.

Zápis ubytování

Každý kdo provozuje hotel, penzion, chatu, nebo třeba kemp, má možnost prezentace v 29 zemích kde působí katalog CzechTrade International. V přehledné podrobné vizitce máte možnost popsat své služby a dát tak o svém zařízení vědět novým zahraničním, ale i českým klientům.

Bannerová reklama ( grafická )

V katalogu je možné realizovat bannerovou reklamu a to ve formátu Skyscraper ( rozměry: 120 px × 600 px, 160 px × 600 px ) a Widebanner ( rozměry 745 px × 100 px ).

Přednostní výpis

Každý kdo má v katalogu realizovanou kampaň, má možnost posunout své produkty a služby na přední pozice v kategoriích katalogu a to formou zvýrazněného přednostního výpisu.


Pro podrobnější informace o všech formátech v katalogu, popřípadě při žádosti o osobní schůzku kontaktujte telefon: 224 221 916, nebo email: obchod@trade.cz, kde se Vám budeme velice rádi věnovat.

Ceník reklamy na portálech Czech Trade International stáhnout zde .

Copyright © 2004 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.